Поділитись


Набір у літературно-терапевтичну групу

Запрошуємо Вас у Літературно-терапевтичну групу "Book Talk" (з психоаналітичним спрямуванням)

-----

Унікальність цієї групи полягає у тому, що вона у терапевтичних цілях поєднує у собі два інструменти: психоаналіз та бібліотерапію.

-----

Поєднання, з одного боку, психоаналізу потужного методу дослідження та гармонізації психіки і бібліотерапії, з іншого, яка використовує літературу як одну із форм самопізнання та лікування словом, дозволить учасникам пережити унікальний досвід)

-----

Через особливі ефекти від ідентифікації з героями книг, вчування у їхні переживання та інші зцілюючі стани відбувається прояснення невирішених конфліктів людини, особистісних проблем, зміна настрою.

--------------------------

Тут учасники групи зможуть разом з групою та героями книг прожити десятки інших життів, радіти чужим радощам, діяти, помилятися та виходити переможцями зі складних ситуацій.

-----

І взявши за основу метод вільної дискусії, який є аналогом методу вільних асоціацій, кожен учасник зможе у вільній, невимушеній атмосфері проаналізувати та пережити власну історію життя.

-----

Очікуванні результати: більш глибоке розуміння себе і свого життя, гармонізація та ріст власної особистості.

-----

На кожну зустріч потрібно буде прочитати визначену книгу, або її частину.

-----

Що ми будемо робити?

-          Обговорюватимемо невимушеним, незвичним способом героїв, ситуації із книги, емоції, які у нас при цьому виникали та в цю канву будемо вплітати власні історії життя.

-          Навчатимемось говорити про себе, слухати інших, дивитися на речі під різним кутом, більш глибоко розуміти себе та ще багато іншого.

-----

Ведуча групи:

Оксана Стадник - психолог, філолог. Психолог-консультант у психотерапевтичному центрі “Верде”, кандидат у психотерапевти за методом психоаналіз.

-----

-          Для участі реєструйтесь за Посиланням


-          Нагадуємо, що подія проводитиметься ОФЛАЙН на базі психотерапевтичного центру «Верде»

Поділитись