Тарас Новицький

Тарас Новицький

Доступна психотерапія


Тарас Новицький - магістр психології (випускник УКУ), волонтер студентської Порадні УКУ, проходив практику в Психоневрологічному диспансері, психолог-консультант.


Для мене практика психотерапії - це не просто робота. Це перш за все віра в те, що кожна людина, що би вона про себе не думала і що би не думали про неї інші, несе в собі велику цінність, найбільшу, яка нам відома. Психотерапія - це розуміння того, що людина не повинна змінювати себе, бо та, ким вона є, вже є цінністю.
Я стараюся допомогти кожному зі своїх клієнтів віднайти в собі сили визнати себе цінним і вартим розуміння і пізнання.
Часто клієнти сумніваються, що розмова може щось змінити: але, коли йдеться про душевні страждання, будь-яка наша дія все одно закінчиться розмовою. Будь-яке рішення, конфлікт, життєвий вибір, звичка, проблема, має в своїй основі розмову: між двома людьми, або з самим собою. Саме для того ми збираємося вдвох в кабінеті: поговорити по-справжньому, стільки разів, скільки потрібно, щоби нарешті почути себе.


"Не всі проблеми можна вирішити наодинці, і проблема душевних страждань є прикладом такої проблеми: душа раниться у стосунках, і тільки у стосунках вона гоїться"

Вартість 400 грн.

Записатися