Соломія Бжезінська

Соломія Бжезінська

Доступна психотерапія


"Пропоную безпечний простір та супровід у дослідженні себе й свого життя"

Соломія Бжезінська - практичний психолог, здобуває рівень магістра з клінічної психології з основами психодинамічної психотерапії.

Про себе:
Я дипломований психолог-консультант. Закінчила бакалаврат з психології в УКУ. На теперішній момент вчусь на магістратурі з Клінічної психології з основами психодинамічної психотерапії. Більше року психолог-консультант у психологічному центрі "Порадня".


"Якщо ви вже певний час відчуваєте труднощі у повсякденному житті, стосунках, саморозумінні, або відчуваєте потребу у підтримці та маєте бажання розділити з кимось свої переживання, тоді, можливо, саме час зробити крок до змін. Пропоную безпечний простір та супровід у дослідженні себе й свого життя"


Освіта:
2015-2019 - Український Католицький Університет, Факультет наук про здоров’я, Кафедра психології та психотерапії. Спеціальність: психологія, бакалавр.

2019 – дотепер – Український Католицький Університет, Факультет наук про здоров’я, Кафедра психології психотерапії; Спеціальність: психологічне консультування з основами психодинамічної терапії, магістр.

Досвід роботи:
2017 – психодіагностична практика у Львівській лінгвістичній гімназії
2018 – розробила та провела психологічні тренінги на передшлюбних курсах в Церкві Різдва Пресвятої Богородиці.
2019 – психолог-волонтер у відділенні №31 у «Львівській обласній клінічній психіатричній лікарні» та
КЗ ЛОР «Львівський обласний психоневрологічний диспансер».
Квітень-червень, вересень-грудень 2020 – керівник онлайн-групи індивідуального розвитку в межах проекту «Психологічні групи для студентів УКУ».
Жовтень 2019-2020 – психолог-консультант у консультаційному центрі кафедри психології та психотерапії УКУ «Порадня».

Вартість 350 грн.

Записатися