Оля Авраменко

Оля Авраменко

Доступна психотерапія


"У процесі психологічного консультування для мене головне - створити середовище, де клієнт почувається безпечно та вільно"

Ольга Авраменко - магістерка клінічної психології, консультантка центру "Верде", тренерка, секс-просвітниця, засновниця телеграм-каналу Психологія UA. Вивчала клінічну психологію в ЛНУ ім. Івана Франка.


ПРО СЕБЕ:

Практикую з 2018 року. Працюю із запитами, пов'язаними з тривожністю, страхами, невпевненістю, прокрастинацією, пригніченим настроєм, розгубленістю, стресовими ситуаціями, проблемами у стосунках та комунікації. У процесі психологічного консультування для мене головне - створити  середовище, де клієнт почувається безпечно та вільно. Допомагаю клієнтам налагодити зв'язок з їхніми потребами та бажаннями, відновити ресурси, прожити емоції, віднайти нові цілі і рухатися їм на зустріч.

"У індивідуальному консультуванні та групових тренінгах пропагую культуру турботи про себе"

Активно займаюся психологічною та сексуальною просвітою: виступаю з лекціями, проводжу тренінги, організовую курси та конференції, пишу науково-популярні статті.

 

ДОСВІД РОБОТИ:

·         тренерка soft-skills

·         секс-просвітниця для підлітків і дорослих (тренінги, лекції, індивідуальні консультації)

·         експертка проєкту "(Не)дрібниці у стосунках" кампанії "Розірви коло" від UNFPA (Фонду ООН у галузі народонаселення)

·         авторка і тренерка курсу базової психологічної грамотності "Психологія на пальцях"

·         приватна практика з 2018 року

Вартість 350 грн.

Записатися