Доступна психотерапія

В деяких європейських країнах психотерапія доступна для більшості громадян, оскільки покривається медичним страхуванням, адже наукові дослідження показують ефективність психотерапії у лікуванні багатьох психологічних та психосоматичних проблем.

Звернутися
Доступна психотерапія

У нашій реальності, наразі, психотерапія часто є необхідною, але досить вартісною послугою. Для того, щоб допомогою психотерапевтів змогли скористатися більше людей, незалежно від фінансових можливостей, ми створили програму доступної психотерапії.

Чому така опція можлива?

Ми залучаємо до роботи молодих спеціалістів, які вже мають вищу психологічну освіту і перебувають в процесі навчання на психотерапевтів. А це означає, що вони працюють під постійним супроводом супервізорів та регулярно підвищують свою кваліфікацію. І однією з умов отримання сертифікату психотерапевта є робота з клієнтами, тому молоді спеціалісти перебуваючи в статусі інтернів працюють за меншу оплату, оскільки це є частиною їхнього навчання.

Доступна психотерапія

Чому робота з молодими спеціалістами є ефективною?

За даними дослідження Міжнародного центру якості медичної допомоги (США) — для ефективної допомоги психотерапевту необхідно напрацювати 50 годин практики з клієнтами.

Молоді спеціалісти нашого центру отримали перший досвід роботи будучи волонтерами в спеціалізованому медичному закладі і вже мають досвід як власної терапії так і роботи з клієнтами який значно перевищує згадані мінімальні 50 годин.

Робота з цими спеціалістами у програмі доступної психотерапії буде ефективною та безпечною для Вас.

Вартість від 450 грн.

Записатися