Консультація фізіотерапевта

Фізіотерапія – це спосіб подбати про своє тіло, покращити якість життя, комфорт руху та фізичний потенціал

Звернутися
Фізіотерапія

В яких випадках варто звернутися до фізіотерапевта:

• біль у спині (шийний, грудний, поперековий відділи) та суглобах;

• дискомфорт, больові відчуття та функціональні обмеження у м’язах;

• тунельні синдроми периферичних нервів;

• функціональні порушення механіки хребта та суглобів;

• захворювання хребта: остеохондроз, міжхребцеві протрузії та грижі, порушення постави, сколіоз;

• психоемоційні стреси та перевантаження, що мають негативний прояв на тілесному рівні;

• сидяча робота, статичні навантаження, малорухливий спосіб життя;

Фізіотерапія

Консультація та функціональна діагностика

Консультація проводиться онлайн або офлайн для збору анамнезу та попередньої інтерпретації скарг та візуалізації. Надасть більш розгорнуту та зрозумілу картину для подальшого вирішення вашої проблеми. Функціональна діагностика – проводиться в рамках офлайн-консультації з використанням високоспецифічних фізіотерапевтичних тестів, які дозволяють ефективно виявляти причини дискомфорту та болю в тілі, проблеми опорно-рухового апарату, міофасціальних обмежень, нервової системи та дисфункцій різного характеру. Це дозволяє підібрати найбільш ефективні методи подальшої роботи.

Фізіотерапевтичні методи

Мануальна терапія – це сучасні методики американської та європейської шкіл ортопедичної мануальної терапії: трастові маніпуляції (high-velocity low-amplitude (HVLA) techniques), м’які мобілізаційні концепції, постізометрична релаксація – дозволяють ефективно усувати дискомфорт, больові відчуття, функціональні блоки у м’яких, тканинах та суглобах. Корегують та покращують рух та біомеханіку, полегшують самопочуття в тілі.

Фізіотерапія

Методи

Міофасціальний реліз – метод, що запускає процеси відновлення на тканинному рівні, повертає фасції еластичність, знімає стрес та напруженість у м’язах. Він спрямований на вивільнення тканин при міофасціальному больовому синдромі, що за статистикою в 70% випадках є причиною хронічного болю у спині. Також допомагає позбавитись болю, що виник внаслідок стресу, тривоги, недосипання, гніву, депресії, а також іншого хронічного болю.

Капінг-реліз Rockpods – допоміжний інструмент в основі якого лежить застосування вакуумних баночок з медичного гіпоалергенного силікону. Капінг дозволяє знизити градієнт тиску в м’яких тканинах, відновлює вільне ковзання між тканинами, що покращує їх еластичність, знімає дискомфорт та біль, сприяє відтоку лімфи та покращенню мікроциркуляції.

Масаж – універсальний метод комплексного мануального впливу на тіло. Допомагає позбутися від різних захворювань опорно-рухового апарату, болю та напруги в м'язах, перевтоми, проблем зі шкірою і кровоносною системою, стимулює або заспокоює центральну нервову систему, знімає наслідки стресу. В арсеналі фізіотерапевта наявні найрізноманітніші види масажу: класичний, лікувальний, спортивний, лімфодренажний, сегментарно-рефлекторний, інтегративні техніки масажу.

Інструментальний масаж - унікальна терапевтична мануальна техніка, що базується на принципах крос-фрикційного масажу британського лікаря Джеймса Циріакса, також відомого, як «батька ортопедичної медицини», а також на основі структурної теорії Іди Рольф.
Основною специфікаєю методу є використання нагрітого інструменту з медичної нержавіючої сталі.
Застосовується для мануальної діагностики та лікування фасціальних обмежень, а також для ремоделювання м’яких тканин. Завдяки чому поєднує в собі декілька ефектів впливу на тіло: значно розслабляє м’язи, відновлює фасціальну еластичність, заспокоює нервову систему, відновлює та нормалізує кровопостачання, мікроциркуляцію в проблемних ділянках.

Індивідуальне заняття включає в себе комплексні індивідуально підібрані програми, що складаються з фізіотерапевтичних методик та вправ.
Вони спрямовані на відновлення функціональності тіла після травм, боротьбу з тунельними синдромами, ішіасі, грудним аутлет синдромом, корекцію постави та профілактику багатьох дисфункцій.
Також можуть бути розроблені домашні та офісні комплекси індивідуально під запит. Такі вправи підвищують функціональність тіла, дають стійкі результати, прискорюють процеси відновлення, покращують баланс опорно-рухового апарату, запобігають виникненню травм.
Офісні та домашні комплекси допоможуть зняти дискомфорт в будь-яких умовах та допоможуть краще відчувати потребу організму в русі.

Dry-needling therapy - метод сухої голки. Терапевтичний ефект досягається шляхом впливу на міофасціальні тригерні точки.
Даний метод усуває обмеження м'язової тканини, сприяє відновленню м'язової активності, сили та амплітуди рухів.Ідеально підходить, коли необхідно швидко та ефективно усунути спазми та біль. Дуже тонка голка діє на хворобливу тригерну точку знімаючи обмеження з проблемної ділянки, швидко розслабляючи уражений м’яз, покращуючи насичення тканин киснем. В процесі виводяться шкідливі метаболіти, відновлюється еластичність м’яких тканин.

Кінезіологічне тейпування – допоміжний метод, що полягає в накладенні еластичних аплікацій зі спеціального матеріалу - кінезіотейпу. Покращує відтік лімфи, активує кровообіг у потрібній ділянці тіла. Усуває больові відчуття в тілі людини, викликані недостатнім відтоком міжклітинної рідини. Метод кінезіотейпування стабілізує м'язи, суглоби та зв'язки, полегшує рух, збільшує амплітуду, сприяє розслабленню м'язів. Процедура нормалізує кровообіг, сприяє розсмоктуванню гематом, знімає набряки.

Вартість від 800 грн.

Записатися