Групова психотерапія

Психотерапевтична група — це спільна робота певної кількості осіб, які мають спільну мету міжособистісного дослідження, особистісного зростання та саморозкриття.

Звернутися
Групова психотерапія

В робочій групі відбувається розвиток особистості та самоактуалізація здорової людини, є можливість набути власний емоційний досвід, досягнути певних інтрапсихічних змін.

Група будує свій мікросоціум, з власними правилами, а отримані навички кожен може використовувати у власному житті. Всі форми групової терапії застосовують переважно вербальні методи — робота проходить у формі бесіди.

Групова психотерапія

Ведучі у групі виконують, зазвичай, чотири ролі: експерта, каталізатора, диригента та зразкового учасника. Тобто вони коментують групові процеси, допомагають учасникам об’єктивно оцінювати свою поведінку та її вплив на ситуацію; сприяють розвитку подій; вирівнюють внески кожного учасника до групової взаємодії; відкриті та автентичні.

 

При проведенні групової психотерапії позитивний ефект досягається завдяки отриманню зворотного зв’язку від кожного учасника групи і всієї групи в цілому. Тривалість групи обговорюється наперед. Сесія триває 1,5 години.

Вартість від 2000 грн.*

* 2000 грн. за 5 сесій (400 грн. за 1 сесію)

Записатися