Оксана Поліщук

Оксана Поліщук

Індивідуальна та групова психотерапія дорослих та підлітків


«Маю на меті допомагати людям краще розуміти себе, свої потреби, та виправити ті сфери життя в яких є незадоволення»

Оксана Поліщук — практикуючий психолог, арт-терапевт, кандидат у психотерапевти за методом символдрама та гештальт терапії, спеціаліст з Метафоричних асоціативних карт.

Про себе:
«За першою освітою “Богослов” УКУ, що надихнуло продовжити навчання на другій вищій освіті з психології, для того щоб працювати з людьми та надавати їм фахову допомогу. Власний досвід психотерапії отримала у “Буковинському проекті” з гештальт терапії. Волонтерська діяльність в “Мальтійській службі допомоги” та проведення арт-терапевтичних груп для працієнтів Міського психоневрологічного диспансеру (стаціонар № 2) дали неабиякий досвід в професійній діяльності.
Спільно з Інститутом українознавства, приймала участь у реалізації проекту “Діяльність волонтерських організацій як чинник зміцнення обороноздатності України та реінтеграції тимчасово окупованих територій”.
Маю на меті допомагати людям краще розуміти себе, свої потреби, та виправити ті сфери життя в яких є незадоволення, саме тому проводжу тренінги на різні теми, індивідуальну та групову терапію. Вірю, що це допоможе рухатись до кращого!»

Досвід роботи:

  • Приватна психотерапевтична практика з 2014 року.

Вартість 600 грн.

Записатися