Оля Конюх

Оля Конюх

Індивідуальна та групова психотерапія дорослих, сімейна психотерапія


«Я переконана, що через зцілення особистості можна змінити світ»

Ольга Конюх — магістр психології, сертифікований психотерапевт за методом символдрами (кататимно-імагінативної психотерапії), завідувач психологічної служби Львівського національного університету імені Івана Франка, співзасновниця психологічного центру Верде.

Про себе:
«Практикую з 2010 року, основні напрямки роботи: психологічна допомога у подоланні життєвих негараздів, переживанні розлуки, втрати, сімейної кризи, самотності; психотерапія депресивних та тривожних розладів, нав’язливих станів, панічних атак, психосоматичних розладів, фобій та страхів; робота з самооцінкою та впевненістю в собі, допомога у самовираженні та творчій реалізації; супровід у кризових станах, допомога після психотравмуючих подій.
Мій досвід не обмежується лише стінами кабінету, я працюю в школах та університеті з підлітками і молоддю, веду терапевтичні групи та тренінги, співпрацюю з численними громадськими організаціями та маю досвід польової роботи в зоні бойових дій. Я переконана, що через зцілення особистості можна змінити світ. Найціннішим в роботі психотерапевта для мене є можливість спостерігати за змінами на краще в житті клієнтів».

Досвід роботи:

  • 2010–2011 р. ЗОШ №24 — практичний психолог
  • 2012–2015 р. аспірантура за спеціальністю «Загальна психологія, історія психології», асистент кафедри психології ЛНУ ім. І. Франка.
  • 2016–дотепер — завідувач психологічної служби Університету
  • з 2010 р. — приватна психотерапевтична практика.